YOUNG Rooster 2019-2020

Klik op een les voor meer informatie en klik hier voor een overzicht van al onze docenten.

Hieronder het Young rooster van seizoen 2019-2020.

Voor het volledige rooster van seizoen 2019-2020, klik hier.

Maandag

15:30-16:30 Kiddo Swing (5-7 jr) - Isa van Bosstraten
16:00-17:00 Kiddo Swing (6-8 jr) - Sascha Lekatompessy
16:30-17:30 City Jam Junior (9-12 jr) - Shelby Peek
17:00-18:00 City Jam Junior (9-12 jr) - Sascha Lekatompessy
17:30-18:30 Street (12-15 jr) - Shelby Peek
18:00-19:00 Hip Hop Gevorderd (12-15 jr) - Sigourney Alvares

Dinsdag

15:30-16:15 Kiddo Swing (6-8 jr) - Meis Köster
16:00-17:00 Breakdance (7-11 jr) - Oscar Starink
16:30-17:30 City Jam Junior (9-12 jr) - Meis Köster
17:00-18:00 Breakdance (14+ jr) - Oscar Starink
17:30-18:30 Street (12-15 jr) - Meis Köster

Woensdag

10:00-10:45 Mini Swing (2-3 jr) -
10:45-11:30 Mini Swing o.v.b. (2-3 jr) -
14:00-15:00 Kiddo Swing (5-7 jr) - Isa van Bosstraten
14:30-15:30 Kiddo Swing (6-8 jr) - Sascha Lekatompessy
15:00-16:00 City Jam Junior (9-12 jr) - Isa van Bosstraten
15:30-16:30 Kiddo Swing gevorderd (6-8 jr) - Shanity Alvares
16:00-17:00 Hip Hop Junior (9-12 jr) - Sascha Lekatompessy
16:30-17:30 Hip Hop (12-15 jr) - Jurvinio Wijnstijn
17:00-18:00 City Jam Junior (9-12 jr) - Shanity Alvares
17:30-18:30 Hip Hop Gevorderd (12-15 jr) - Jurvinio Wijnstijn
18:00-19:00 Modern Intermediate (10-15 jr) - Esmee van Liere
18:30-19:30 Modern Gevorderd (10-15 jr) - Afra Ernst

Donderdag

16:00-17:00 Afro gevorderd (9-12 jr) - Precious Alvares & Julia
16:30-17:30 Hip Hop (12-15 jr) - Fiona Dekkers
17:00-18:00 Hip Hop Gevorderd ++ (12-15 jr) - Kenzo Alvares
17:30-18:30 Afro (12-15 jr) - Precious Alvares & Julia
18:00-19:00 Hip Hop Gevorderd + (12-15 jr) - Senna Amarnis

Vrijdag

09:00-09:45 Mini Swing (2-3 jr) - Isa van Bosstraten
14:15-15:00 Ukkie Ballet (4-5 jr) - Afra Ernst
15:00-16:00 Ballet (6-10 jr) - Afra Ernst
15:30-16:30 Ukkie Swing (4-5 jr) - Isa van Bosstraten
16:00-17:00 Modern (7-11 jr) - Nina
16:30-17:30 Ballet (10-15 jr) - Afra Ernst
17:00-18:00 Afro (9-12 jr) - Precious Alvares & Julia
17:30-18:30 Modern (12-15 jr) - Nina
18:30-19:30 Dojo (8-15 jr)
18:00-19:00 Afro Gevorderd (12-15 jr) - Precious Alvares & Julia
19:00-20:00 Dancehall (12-15 jr) - Gloria Muñoz

Zaterdag

09:45-10:30 Ukkie Swing (4-5 jr) - Lina den Daas
10:30-11:15 Mini Swing (2-3 jr) - Lina den Daas
11:15-12:00 Ukkie Swing (4-5 jr) - 
12:00-13:00 Kiddo Swing (6-8 jr) -